Toplum Forumları

Yanıtları bulun, sorular sorun ve topluluğumuzla
bağlantı kurun.

Developer Topluluğu – Akış Yazılımcı Forumu Reklam ve Haberler Seviyeler, Görevler ve Sınıflar Hakkında

 • Seviyeler, Görevler ve Sınıflar Hakkında

  Gönderen Göktürk , Aralık 23, 2023 4:19 pm'de

  Buradan görevler ile ilgili detayları seviye nasıl kazanacağınızı ve sınıfınızın nasıl yükseleceğini detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

  • İlk önce seviyelerden başlayalım, “Seviye 1,2,3 ve 4” olmak üzere 4 aşamadan oluşuyor. Seviyenizin yükselmesi için size her seviye için atanan görevleri yerine getirmelisiniz. Bu atanan seviye görevlerini tamamladığınız takdirde (ör. 1. Seviye için 100 puan kazanmanız gerekiyor) sizlere otomatik olarak Seviye 1 rozeti verilecektir.
  • Görevler, günlük olarak yeni görevler eklenmektedir. Her görevi tamamlamanız sizlere puan kazandıracaktır. (ör. İlk Yorum görevi sizlere günlük olarak tamamladığınız takdirde 15 puan kazandırmakta.) bu kazandığınız puanları biriktirip Seviye 1 veya Sınıf B gibi şeylerin kilidini puanlarınız ile o sınıfa ait görevleri tamamlamadan açabilirsiniz.
  • Sınıflar, 3 farklı aşamadan oluşuyor sırası ile B, A ve S olacak şekilde düzenlenmiştir. Yine her sınıfın da seviyeler de olduğu gibi kendine özgü görevleri var. Bu görevleri tamamladığınız takdirde hangi sınıfın görevlerini tamamlarsanız profilinize otomatik olarak rozet şeklinde eklenecektir. (ör. S Sınıfı için 3 Gereksinim mevcut bunları tamamlamanız halinde profilinize tanımlanacaktır.)

  Kısaca günlük olarak sabit ve yeni eklenecek olan farklı görevler ile puan kazanabilir ve puan kazandıkça da hem sınıf hem de seviye atlayabilirsiniz. Böylece bizlerde sizin ne kadar aktif olduğunuza bağlı olarak sizleri süpriz rozetler vb. şeyerle ödüllendireceğiz.

  İyi forumlar. 🥇

  -Göktürk

  • Bu tartışma 5 ay, 4 hafta önce  Göktürk tarafından değiştirildi. Sebep: İçerik düzenlemesi
  Göktürk yanıtladı 5 ay, 4 hafta önce 1 Üye · 0 Yanıt
 • 0 Yanıt

Üzgünüz, herhangi bir yanıt bulunamadı.

The forum ‘Reklam ve Haberler’ is closed to new discussions and replies.

Start of Discussion
0 de 0 yanıt June 2018
Now